درباره ما

 

Pakan Hirad

شرکت پاکان هیراد با بیش از ۱۰ سال سابقه کار در امر پخش عمده و جزیی تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ساختمان با بهره گیری از یک کادر مجرب و مشاورین تخصصی در این زمینه در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

مجموعه ما در ابتدا فقط سعی در اطلاع رسانی محصولات جدید به نمایندگی ها و همکاران و مصرف کنندگان عزیز داشت ولی درحال حاضر با توجه به نیاز بازار به گروه فروشگاه های اینترنتی پیوستیم و  به لطف خداوند توانستیم سهم خوبی از بازار را در ارتباط با خود قرار دهیم.

بیشتر مصرف کنندگان و کسانی که بدنبال اطلاعات دقیق و درست از محصولی بدور از جو سازیهای فروش میگردند میتوانند در این فضا آنچه مورد احتیاج خودشان می باشد را انتخاب و در صورت تمایل خرید کنند.

پاکان هیراد

مهندسین ما در نسخه جدید سایت قابلیت مقایسه محصولات برای شما را فراهم کرده است تا بتوانید خریدی مطمین را در این سایت داشته باشید.

همچنین مشتریانی که در لیست محصولات مورد نیازشان مجموعه ی متنوعی از کالاها می باشد به طوری که تأمین آن برای یک کارخانه سازنده مقدور نباشد، در اینجا با گردآوری محصولات چند کارخانه، این امکان برایشان فراهم شده است تا تمام مایحتاج خود را یکجا از این مجموعه تأمین نمایند.

آدرس

تهران،خیابان طالقانی، بعد از خیابان بهار،پلاک۸۰،پاساژ روشن،طبقه ۱ اداری،واحد۴

تلفن

تلفن دفتر طالقانی: ۰۲۱۷۷۶۰۷۰۲۹

تلفن فروشگاه:       ۰۲۱۷۷۶۰۷۰۳۰

واتس اپ:             ۰۹۱۲۱۲۱۸۴۹۰