سلام

ما در تاسیساتی دات کام نماینده فروش محصولات کامل ایران رادیاتور ، بوتان ، آریستون ، ایساتیس ، پکنز ، ویکا ، شکوه ، ابارا ، آزاد البرز ، تکبان ، شوفاژ کار ، ایران نوین ، جهان مخزن ، ایمکس ، پنتاکس ، برهما ، آبران ، دراگون ، ایمیت ، آرترمو و آری آرماتورن  ائم از پکیج ، رادیاتور ، شوفاژ ، مشعل ،ترموستات ، شیرآلات صنعتی ، دیگ و منبع ، پمپ و ست کنترل و کفکش ، و کلیه قطعات و لوازم موتورخانه های خانگی و صنعتی ، استخر و تجهیزات صنعتی و ابزار دقیق هستیم .

انجام کلیه امور تأسیسات ساختمانی از جمله:

  • نصب و سرویس پکیج و رادیاتور
  • اجرا و تعمیرات موتورخانه
  • نصب و سرویس کولر گازی
  • نصب و سرویس کولر آبی
  • اجرای لوله کشی پکیج، شوفاژ و رادیاتور

 

در نمایندگی ما از محصولات  ایران رادیاتور از سفارشات هرنوع پکیج ، رادیاتور ، شوفاژ که شما بخواهید برایتان در کمترین زمان درب منزل و محل کار تحویل خواهیم داد .

متخصصین مجرب نمایندگی ایران رادیاتور . با ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری، بهترین انتخاب شما برای رسیدگی به دستگاه تان هستند. صلاحیت متخصصین ما در سالها تجربه، دانش تخصصی از برند پکیج شما، تسلط بر انواع مدل های برند پکیج تان و رضایت بالای بسیاری از مشتریان تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مشخص می گردد. ده ها متخصص انواع برند پکیج دیواری در تاسیساتی دات کام مشغول به فعالیت بوده که امکان ارائه خدمات در سریعترین زمان را فراهم نموده اند. اگر تجربه تکرار مشکل و صرف هزینه مجدد داشته اید و از این بابت نگران هستید، ما با اعطای گارانتی معتبر چند ماهه به تمام خدمات دریافتی شما، از نمایندگی پکیج ایران رادیاتور  خیالتان را آسوده کرده ایم.

 

تعمیرات تخصصی ایران رادیاتور:

ما با داشتن متخصصین متعدد برای تمامی برندهای ایرانی وخارجی پکیج دیواری، نصب، سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شما را در کمترین زمان ممکن انجام خواهیم داد. بسیاری از برندهای مطرح از جمله ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس، آریستون، آلزان، آماتیس، ایمرگاس، تاچی، رادیانت، شاپه، فرولی، گلدیران، لورچ، مکس الیت و… توسط ما پشتیبانی شده و تعمیرکار اختصاصی دارند.

اگر از هر یک از این برندها و یا برندهای دیگری از پکیج دیواری استفاده می کنید، نگران تعمیرات پکیج های خود نباشید و آن را به ما بسپارید. ما صرف نظر از مدل و ظرفیت پکیج دیواری تان، به منزل شما آمده و تمامی مشکلات آن را تضمینی و گارانتی شده برطرف می کنیم.

تعهدات شرکت  :

تاسیساتی دات کام نمایندگی ایران رادیاتور با دارابودن سابقه درخشان در زمینه فروش سایر محصولات ایران رادیاتور و …  ارایه خدمات ضروری تعمیرات لوازم خانگی. به شما عزیزان این اطمینان خاطر را میدهد در صورت عدم رضایت از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور. ارایه شده  هزینه پرداختی شما مرجوع میشود.